TESLİMAT & KARGO

Ürünüm Ne Zaman Teslim Edilir?


Teslimat, siparişinizi takiben ürünlerin hazırlanması ve kargo süreleri dahil yaklaşık 7 iş günü sürmektedir. Tasarım süreci müşterinin isteklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer böyle bir tasarım revizyon süreci sağlanacaksa, tasarımın sonlanmasından sonra 7 iş günü içerisinde ürünler teslim edilmektedir.

Hangi Şehirlere/Ülkere Teslimat Yapıyorsunuz?


Tüm Türkiye’ye gönderim yapabiliyoruz.

Satın Aldığım Davetiyelerde Yapılacak Ek Bir İşlem Var mı?

İkon Davetiye, tüm davetiye modellerini son kullanıcıya hazır bir şekilde sunulmak üzere teslimat sağlamaktadır. İsim kartı olan davetiye modelleri üzerine, davetli isimlerinizi yazmak dışında ek bir yükümlülüğünüz yoktur. Anı defteri, karşılama panosu, kına kartı ve çeyiz etiketleri ürünlerimiz tarafınıza hazır bir şekilde ulaşmaktadır.

Kargo Ücreti Kime Ait?

Davetiyelerimiz, anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla satıcı veya alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Ödemenin kimin tarafından yapılacağını satın alınan toplam tutar belirlemektedir. Belirli bir işlem tutarı dahilinde, kargo ücretini firmamız karşılamaktadır. Bu tutarın belirlenmesi işlemi İkon Davetiye firmasının pazarlama politikaları doğrultusunda dönemsel olarak değişebilmektedir.

Add to cart
×