GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKASI

İkon Davetiye (www.ikondavetiye.com), ki bundan sonra yalnızca İkon Davetiye olarak anılacaktır, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İkon Davetiye bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, reklam kampanyası çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel reklam kampanya kurgularının yapılması, istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece İkon Davetiye bünyesinde kullanılmaktadır.

İkon Davetiye, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üye kişinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. İkon Davetiye e-posta adresleri ve istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği, potansiyel müşteri hareketlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiki veriler, İkon Davetiye , müşterilerine daha etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla İkon Davetiye iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşterinin yazılı izni olmaksızın, kanunda açıkça belirtilen haller dışında, müşteri bilgileri üçüncü kişilere aktarılmamaktadır, herhangi bir şekil ve surette dağıtılmamakta, basın yayın organları ve medya kuruluşları aracılığı ile açıklanmamakta, reklam amacıyla kullanılmamaktadır. Müşterinin sisteme giriş yaptığı tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiçbir şekilde İkon Davetiye, veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İkon Davetiye ara yüzü üzerinden banka ve sizin bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğrafların üçüncü kişiler tarafından site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak İkon Davetiye, sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşmanız durumunda yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Gizlilik ve güvenlik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim kısmından bize e-posta gönderebilirsiniz. info@ikondavetiye.com

Add to cart