Davetiye modellerimizde 3 farkı ebat bulunmaktadır. Bunlar;  14×20 cm, 11,5x20cm, 16×16 cm boyutlarıdır.
 350 gr mat kuşe ve tuale&fantazi kağıtlar kullanmaktayız. Baskılarımız en iyi dijital baskı cihazları ile yapılmaktadır.

Evet. İsteğinize göre modeller üzerindeki renk, yazı, yerleşim, yeni imaj ekleme gibi işlemleri yapabiliyoruz. Bilgilerinizi girip ödemeyi yaptıktan sonra tasarım ekibimiz sizinle iletişime geçerek revize taleplerinizi alacaktır.

Evet. Kraft, Beyaz, Aydınger, Yeşil ve Mavi renkli kapalı gibi bir çok zarf modelimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde diğer zarf modellerini size sunabiliriz.

Evet. Ödeme ve tasarım işlemleri bittikten sonra davetiyenizin son hali, sizin onayınızdan sonra üretime gönderilecektir.

Evet. Her Cumartesi numune günümüz ve görmek istediğiniz modellerin daha önce basılmış ve hazırlanmış hallerinden birer adet numune gönderebiliyoruz. Bunun için Instagram hesabımıza veya whatsapp hattımıza mesaj atmanız ve istediğiniz modelleri yazmanız yeterli.

7-10 gün. Süreç şöyle işlemektedir;
– Bilgilerinizi eksiksiz girip ödemeyi yaptıktan sonra 24 saat içinde size özel yapılan tasarımımız whatsapp yada e-posta ile size gönderilir.
– Sonrasında sizden gelen yorum ve değişiklik taleplerine göre tasarımınız son haline gelir. Onayınıza istinaden üretime gönderilir.
– Üretim bitince son halleri fotoğraflanır ve kargoya teslim edilir. Fotoğraflar ve kargo takip numarası sizinle paylaşılır.

Add to cart