İADE VE GERİ ÖDEME KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

İade Politikası
İkon Davetiye sanal mağazasında bulunan tüm ürünler kişiye özel ve belirli sayıda üretilen ürünlerdir. Siparişinizden önce son kez onay alındıktan sonra üretilir ve kullanılmaya hazır halde teslim edilir. Bu ürünler başka kişiler için kullanılamazlar ve stoklanamazlar. Bu yüzden kişiye özel üretilen ürünlerin firmamızdan kaynaklı bir hatası olmaması durumunda (basım, kesim deformasyonu vb.) iadesi yapılmamaktadır.

İade Yapılabilen Durumlar
Siparişinizdeki ürünlerde bulunan firmamızdan kaynaklı basım ve kesim hataları durumlarında ürünlerin %100 iadesi yada yeni ürün tedariği yapılmaktadır.

Kargo Özel Durumları
Üretimden çıkmış olan size özel üretilmiş ürünlerimiz, tarafınıza gönderilmeden önce fotoğraflanarak gönderim sağlanmaktadır. Tüm kargo paketlerimiz test edilmiş ve sorunsuz şekilde adreslerine ulaşmıştır. Kargo firmalarının taşıma sırasında oluşturabileceği yırtılma, ıslanma veya kaybolma durumlarından firmamız sorumlu değildir. Ancak bu istenmeyen durumlar oluşması halinde İkon Davetiye olarak sizlere destek olacağımızı bildiririz.

Add to cart